پنج شنبه, 02 آبان 1398
ثبت نمودن ورود

Login

نام كاربري
رمز عبور
ياداوري
بازيابي رمز عبور!
بازيابي نام كاربري!

ثبت نمودن

فيلدهاي ضروري *
نام
نام كاربري
رمز عبور
Verify password
ايميل
Verify email

خدمات چندرسانه ای

ببینید، بشنوید؛ فناوری را لمس کنید ...


این روزها کاربران و مخاطبان شما تنها به خواندن متن های چاپی و یا مراجعه به وب سایت شما اکتفا نمی کنند؛ آن ها دوست دارند در کنار خواندن متن های آموزشی، فرهنگی، علمی و تبلیغاتی، به تماشای فیلم بنشینند، گالری تصاویر را ورق بزنند و از طریق صدا و تصویر با شما ارتباط برقرار کنند.

از این رو بسته های مالتی مدیا ابزاری کارآمد و قدرتمند برای پاسخ به تمامی نیازهای سمعی و بصری مخاطبان به شمار می رود. محصولات چند رسانه ای این امکان را به شما می دهد تا کلیه اطلاعات مربوط به مجموعه خود، محصولات، سوابق و بخصوص مزایا یا خدماتتان را به صورتی کاملا جذاب و چند رسانه ای از طریق نمایش فیلم، عکس، صدا، متن و ... عرضه کنید.  به این ترتیب علاوه بر کاهش چشمگیر هزینه های چاپی انواع کاتالوگ و بروشورهای رنگارنگ و یکجا کردن آن ها ، دیگر محدودیت رسانه های چاپی را نیز در پیش روی خود ندارید.

شما هر چه قدر که می خواهید می توانید در یک سی دی حرف بزنید، توضیح دهید، آمار و ارقام نشان دهید، مقایسه کنید، به مشتری در مورد محصولات یا خدمات خود آموزش بدهید و حتی با مخاطبان تعامل داشته و از او بازخورد دریافت کنید. در کنار این موارد صدها امکان دیگر در بسته های چند رسانه ای قابل اجرا است که هر کدام می تواند بطور خاص برای نیازها و خواسته های شما طراحی شود.

همچنین سازمان ها و ارگان ها می توانند از بسته های چند رسانه ای به معرفی کامل خود برای مخاطبان بپردازند. این امکان می تواند شامل معرفی سوابق کاری، افتخارات، اهداف، خدمات یا محصولات با بیان جزئیات، معرفی نمایندگی ها و دفاتر ، معرفی مدیران سازمان و  ... باشد.

علاوه بر این بسته های مولتی مدیا آوای همراه می تواند به عنوان یک مجموعه کامل اطلاعاتی جهت جمع آوری و ارایه اطلاعات به علاقه مندان برای نمایشگاه های تجاری، فرهنگی، جشنواره ها، سمینارها و ... استفاده شود.

این روزها از بسته های مالتی مدیا در قالب‌های مختلفی از جمله سی دی‌های آموزشی، سی دی‌های تبلیغاتی، کارت سی دی‌ های تجاری، نرم افزارهای آموزشی، آرشیوهای الکترونیک، گالری های دیجیتال، کتابخانه‌های مجازی، هدیه های تبلیغاتی و ... استفاده می شود.

شرکت در قرعه کشی

برای شرکت در قرعه کشی و دریافت کدهای تخیف خرید محصولات و همچنین آخرین اخبار حوزه فناوری اطلاعات ایمیل خود را وارد کنید:

تازه ترین خبرها

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Prev Next

اپلیکیشن های کاربردی برای سفر

اگر به دنبال لیست کاملی از اپلیکیشن های کاربردی برای سفر می گردید؛ شاید مقالات موجود در این صفحه بتوانند راهنمای خوبی برای انتخاب بهترین...

Read more

سامانه جامع گردشگری کرمان آغاز به کار کر…

      سامانه برنامه ریز گردشگری استان کرمان با دارا بودن اطلاعات کاملی پیرامون جاذبه های طبیعی، تاریخی، مذهبی و تفریحی این استان  در دسترس علاقه مندان...

Read more

بزنیم بیرون اصفهان رونمایی شد

 سامانه برنامه ريز گردشگري استان اصفهان با هدف معرفي جاذبه‌هاي گردشگري، تاريخي، طبيعي و تفريحي اين استان در آستانه عيد سعيد غدير خم به صورت...

Read more

آغاز به کار سامانه گردشگري همدان

      بخش ويژه استان همدان پرتال «بزنيم بيرون» با هدف معرفي جاذبه‌هاي گردشگري، تاريخي، طبيعي و تفريحي اين استان به صورت رسمي آغاز به کار کرد. به...

Read more
محل قرارگیری: Home خدمات تولید چندرسانه ای