پنج شنبه, 02 آبان 1398
ثبت نمودن ورود

Login

نام كاربري
رمز عبور
ياداوري
بازيابي رمز عبور!
بازيابي نام كاربري!

ثبت نمودن

فيلدهاي ضروري *
نام
نام كاربري
رمز عبور
Verify password
ايميل
Verify email

بزنیم بیرون اصفهان رونمایی شد

 سامانه برنامه ريز گردشگري استان اصفهان با هدف معرفي جاذبه‌هاي گردشگري، تاريخي، طبيعي و تفريحي اين استان در آستانه عيد سعيد غدير خم به صورت رسمي آغاز به کار کرد.

رونمايي از سامانه برنامه ريز گردشگري استان اصفهان

به گزارش روابط عمومي بزنيم بيرون سامانه جامع گردشگري استان اصفهان در هشت بخش کلي شامل «طبيعت‌گردي»، «هنرگردي»، «تاريخ‌گردي»، «گردشگري مذهبي»، « شهرگردي»، «چطوري بخريم؟»، «چي بخوريم» و «کجا بمونيم» راه‌اندازي شده که هرکدام از دسته بندي‌ها به معرفي کامل جاذبه‌هاي اين استان مي‌پردازد.

پرتال جامع گردشگري استان اصفهان در بيش از 41 موضوع مختلف اقدام به شناسايي و معرفي جاذبه‌هاي طبيعي، تاريخي و تفريحي استان کرده است تا از اين طريق اطلاعات جامعي را در رابطه با هرکدام از اين اماکن و ظرفيت‌ها در اختيار مخاطبان خود قرار دهد.

در پرتال جامع گردشگري استان اصفهان داده‌هاي کاملي از قبيل معرفي مکان، اطلاعات تماس، محل قرارگيري و جانمايي روي نقشه، نحوه دسترسي به مکان مورد نظر با خودروي شخصي و وسايل حمل و نقل عمومي، ويژگي‌ها و مشخصات، امکانات، نحوه و محدوديت‌هاي استفاده، پيشنهادات ويژه، تاريخچه، سيماي عمومي، زمان مناسب بازديد، گالري تصاوير، گالري صوت و فيلم و ... در قالبي زيبا و نوين به مخاطبان عرضه مي‌شود.

گفتني است به زودي بخش زبان هاي خارجي سامانه گردشگري استان اصفهان به منظور راهنمايي و برنامه ريزي سفر گردشگران خارجي آغاز به کار خواهد کرد.

از جمله موارد بسيار کليدي اين سامانه مي‌توان به بخش برنامه‌ريز تفريح و سفر به منظور معرفي بهينه اماکن و ظرفيت‌هاي گردشگري اشاره کرد؛ به نحوي که کاربران در بخش «برنامه ريز» پرتال بزنيم بيرون مي‌توانند هزينه مد نظر، زمان مورد نياز و بخش‌هاي مورد علاقه خود را ارايه داده و از نزديک‌ترين مکان‌ها مد نظر خود بر اساس داده‌هاي اعلامي استفاده کنند.

سامانه برنامه ريز گردشگري استان اصفهان از امروز در آدرس اينترنتي   www.bezanimbiroon.ir  در دسترس علاقه مندان قرار دارد.

 

 

 

 

شرکت در قرعه کشی

برای شرکت در قرعه کشی و دریافت کدهای تخیف خرید محصولات و همچنین آخرین اخبار حوزه فناوری اطلاعات ایمیل خود را وارد کنید:

تازه ترین خبرها

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Prev Next

اپلیکیشن های کاربردی برای سفر

اگر به دنبال لیست کاملی از اپلیکیشن های کاربردی برای سفر می گردید؛ شاید مقالات موجود در این صفحه بتوانند راهنمای خوبی برای انتخاب بهترین...

Read more

سامانه جامع گردشگری کرمان آغاز به کار کر…

      سامانه برنامه ریز گردشگری استان کرمان با دارا بودن اطلاعات کاملی پیرامون جاذبه های طبیعی، تاریخی، مذهبی و تفریحی این استان  در دسترس علاقه مندان...

Read more

بزنیم بیرون اصفهان رونمایی شد

 سامانه برنامه ريز گردشگري استان اصفهان با هدف معرفي جاذبه‌هاي گردشگري، تاريخي، طبيعي و تفريحي اين استان در آستانه عيد سعيد غدير خم به صورت...

Read more

آغاز به کار سامانه گردشگري همدان

      بخش ويژه استان همدان پرتال «بزنيم بيرون» با هدف معرفي جاذبه‌هاي گردشگري، تاريخي، طبيعي و تفريحي اين استان به صورت رسمي آغاز به کار کرد. به...

Read more
محل قرارگیری: Home اخبار بزنیم بیرون اصفهان رونمایی شد